2013 m. liepos 5 d., penktadienis

Life would be perfect if


Šiandien neplanavau rašyti blog'o, bet dabar "užpuolė" mintys, koks būtų visiškai tobulas gyvenimas. Ir labai panorau tas mintis išreikšti. O kur kitur jeigu ne savo blog'e ;?
  Tai bus šiek tiek kitoks įrašas negu kiti mano rašyti. Lauksiu nuomonių: ar patiko ar geriau įrašai tokie kaip įprastai, o gal įdomu bus karts nuo karto ir mano minčių kratinius paskaityti?
Pirmiausia šiek tiek pafantazuosiu ir padarysiu sąrašiuką "koks būtų visiškai tobulas gyvenimas". Taigi pradėkim. Gyvenimas būtų tobulas jeigu:
1. Nesveikas maistas (maco, heso, kebabai, picos..) būtų sveikas;
2. Svajonės išsipildytų neįdedant jokių pastangų;
3. Nebūtų intrigų;
4. Taika pasaulyje būtų visada, visur ir tarp visų žmonių, kitaip tariant - niekas nesipyktų;
5. Galima būtų valgyti ir nestorėti;
6. Nebūtų pinigų. Tai yra viską ką mes turime galimybę nusipirkti dabar galima būtų gauti nemokamai;
7. Nebūtų namų darbų;
8. Savaitgalis būtų penkios dienos, o darbo dienos tik dvi;
9. Žmonės gyventų amžinai;
10. Visos ligos būtų išgydomos;
11. Nebūtų avarijų, nelaimingų atsitkimų;
12. Para truktų 34h, tada daugiau laiko galėtume skirti laisvalaikiui, miegui, bei poilsiui;
13. Meilė visada būtų tik abipusė ir nebūtų "kalių", kurios nesupranta, kad pora laimingai draugauja ir trečias nereikalingas, bei nebūtų išdavysčių;
14. Žmonės niekada nesijaustų vieniši;
15. Žmonės vieni kitų neskaudintų.
Čia surašiau penkiolika pirmiausiai šovusias į galvą mintis, tačiau galėčiau tęsti ir tęsti. Kas nori papildyti šį sąrašiuką, galite rašyti komentaruose. Esu tikra, kad kiekviena ir kiekvienas sugalvos dar po kelis dalykus!
Turbūt perskaičius tą sąrašą atrodo, kad tikrai būtų tobulas gyvenimas. Tačiau jeigu gyvenimas būtų toks tobulas, juk būtų neįdomu gyventi! Būtų nuobodu, nebūtų iššūkių, žmonės nežinotų ką reiškia skausmas, netektis, nemokėtų kovoti dėl to ko jie nori, nežinotų ką reiškia pasistengti, kad gautų tai ko nori. Nors iš tikrųjų jiems tų jausmų, potyrių, patirties ir nereikėtų. 
Bet ar norėtumėt tokio gyvenimo? Ar nemanot, kad būtų nuobodu ir neįdomu gyventi?

P.S. Noriu padėkoti visiems skaitytojams, kad skaito ir už praeitame įraše sulauktų, mano manymu, nemažai komentarų! Laukiu jūsų aktyvumo ir toliau. Labai jus myliu ir noriu priminti, kad jei turit pasiūlymų apie ką rašyti arba pastabų, o galbūt pagyrimų - galite man rašyti į fb arba į mano ask.fm (nurodyti šone).


2 komentarai:

  1. Tikrai būtų nuostabu jei tikrai gyvenimas toks būtų,bet ir aš galvoju, kad atsibostų :D :>
    Beje,įrašas tikrai įdomus. Būtų fainai,jeigu ir savo gyvenimo nuotykius rašytum ir šiek tiek savo "minčių kratinius" kaip sakai,rašytum :P . Ir to ir to žodžiu. Nes tikrai įdomu skaityti. ;))

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai ačiū! Labai smagu skaityti tokius komentarus ;>

    AtsakytiPanaikinti