2013 m. spalio 27 d., sekmadienis

Weather forecast & why i love autumn

Ankstus sekmadienio rytas. Lauke ramybė, maloniai šilta. Vėjas - švelnus, lyg oras ar kvėpavimas. Dangus - nuostabus, šviesiai žydros spalvos. Ką tik patekėjusi saulė atrodo blanki, pranešdama, kad vėliau kils audra. Neteko ilgai laukti. Staiga debesys aptraukia dangų, aplink viskas papilkėja ir žemę užkloja migla. LABAS RYTAS! Gražus rytas. Nesimiegojo. Prabudus pasidariau didelį puodelį arbatos, užsidėjau ilgą šiltą megztinį, pasileidau muziką ir sėdėjau ant palangės. Stebėjau rudenį. Galvojau. Tik dabar supratau, kad man patinka ruduo. Net labai patinka. Koks gražus yra lietuviškas ruduo. O jums ar patinka ruduo?2013 m. spalio 13 d., sekmadienis

I hate distance


ŠEŠTADIENIS. Prasidėjo 6 ryto, bet keltis, priešingai nei į mokyklą, nebuvo sunku. Nepagalvokit, kad aš nemėgstu ryte ilgai miegoti ar kad man per daug miego. Taip tikrai nėra (aš normali ;d). Buvo nesunku keltis, nes žinojau, kad už poros valandų pamatysiu JĮ. Dėl to iš kart šokau iš lovos, susiruošiau ir išskubėjau į stotelę, kad nepavėluočiau į troleibusą. Buvom nesimatę tris savaites - pirmas toks ilgas laiko tarpas. Buvau beprotiškai pasiilgus. Susitikus, buvau pati laimingiausia mergina pasaulyje! Negana to, aš pirmoji mergina, gavusi iš Jo gėlių (ypatinga xd), taip pat dar gavau dovanėlę. Jis parašė man jau antrąjį eilėraštį ir padarė apdovanojimą už ilgą kovą su atstumu (aww). Dar pasigirsiu, kad šią savaitę, 10 dieną, buvo jau du mėnesiukai kaip mes kartu (nors man atrodo, kad draugaujam daaaug ilgiau ;o).MANO ŠEŠTADIENIS BUVO GERIAUSIA DIENA EVER <3
O šiandien sekmadienis, paskutinė savaitgalio diena.
Pailsėkit ir geros ateinančios savaitės.
P.S. Liko tik dvi savaitės iki atostogų!!!


2013 m. spalio 7 d., pirmadienis

Fuck you, Monday

Beveik dvi savaites nerašiau, bet nesiteisinsiu kodėl. Mano blog'as - rašau kada noriu. Nepykit, pasistengsiu dažniau.
Pirma savaitės diena, o aš jau laukiu savaitgalio. Negi aš viena tokia? Dabar rašau vietoj to, kad eičiau daryti anglų namų darbus ir mokintis matematiką. Oh...matkė. NEKENČIU MATEMATIKOS! Niekada jos nesimokinau, niekada ir nemokėjau. Bet turiu vilties, kad šiais metais susiimsiu ir pradėsiu mokintis. Haha (sarkastiškas juokas). Laukia linksma naktelė darant namų darbus, o ryte vėl vos atsikelsiu ir visą dieną skūsiuosi miego trūkumu. Taip, aš faina :)))))
P.S. Tokia gera praeita savaitė buvo!!! Veiklos netrūko, rutinos nė kvapo...taip pat su geriausia drauge Rugile nusprendėm tęsti praeitų metų tradiciją ir kiekvieną ketvirtadienio vakarą praleisti kartu. Neprastesnės tikiuosi ir šios savaitės, o kokia buvo jūsų savaitė ir kokie planai šiai?
P.P.S. Šiandien atnaujinau santykius (jei taip galima įvardinti xd) su man labai svarbiu ir brangiu žmogum. AŠ TOKIA LAIMINGA!!! (Linkėjimai DJ Chamui :*)