2013 m. rugsėjo 24 d., antradienis

My everything and more


Rugpjūčio 10 dieną visas mano gyvenimas labai pasikeitė, kai pradėjau draugauti su Matu. Jaučiausi (ir vis dar jaučiuosi) lyg gražioje pasakoje arba kokiame romantiniame filme. Viskas tobula, esu labai laiminga ir kiekvieną dieną tampu vis laimingesnė. Mes draugaujam per 60km atstumą, bet mums tai tik skaičiai. Man labai patiko, kaip jis vieną kartą pasakė: kilometrai atitolina, bet meilė ir troškimai suartina.

O aš padariau išvadą, kad atstumas reiškia labai nedaug, kai kas nors reiškia labai daug.

Prieš pradedant susitikinėti, nesitikėjau labai daug. Iš vis nieko rimto nesitikėjau. Bet po kiekvieno susitikimo vis labiau supratau, kad jis mano svajonių vaikinas. (Gal labai banaliai viskas skamba, bet neperdedu xd). 
Su juo lengva bendrauti, rastų bendrą kalbą, drįstu sakyti,  kad su visais, jis yra labai protingas ir nuovokus, linksmas bei mielas, kantrus(o su manim tos kantrybės visada reikia, nes esu labai principinga ir kaprizinga), niekada tuščiai nešneka, dėl to žinau, kad jeigu pažadėjo - tikrai taip ir padarys. Taip pat nerūko, negeria alkoholio ir yra labai gražus <3
Nors draugaujam dar negaliu sakyti, kad ilgai, bet Matukas jau tapo svarbiausiu žmogum mano gyvenime. Labai juo pasitikiu, galiu sakyti viską visada ir būsiu suprasta, išklausyta, paguosta ar pagirta. Kai aš būnu liūdna arba susierzinusi, bet nieko jam nesakau ir meilė visada tai pastebi. Jis mane jau labai gerai pažįsta.
Beprotiškai jį myliu. O kad jis myli mane, aš žinau ne tik dėl to, kad jis tai sako, bet ir dėl to, kad tai parodo, tarkim vis atvažiuoja pas mane, labai stengiasi dėl mūsų ir kiekvieną dieną nori, kad būčiau dar laimingesnė negu buvau vakar.
Šį šeštadienį maloniai mane nustebino, kai namuose paslėpė 8 sulenktus lapelius, kuriuos turėjau surasti.  Suradau. Atvertus buvo parašyta visokių mielų dalykų.
Taip pat parašė labai mielą ir gražų eilėraštį!TURIU PATĮ GERIAUSIĄ VAIKINĄ!

P.S. Gal įrašas atrodys lėkštas, banalus, bet aš įsimylėjus ir taip, man dabar pasaulis matosi lyg pro rožinius akinius, viskas atrodo tobula. Nors ne, viskas ir yra tobula! <3


2 komentarai: